جشن بزرگ نیمه شعبان توسط شهرداری و شورای اسلامی شهر شادگان با حضور پرشور مردم برگزار شد

جشن نیمه شعبان

شهردار شادگان از اجرای جشن بزرگ نیمه شعبان به مناسبت ولادت با سعادت منجی عالم بشریت حضرت مهدی موعود (عج) خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر شادگان؛ مهندس زاهدی گفت: در این جشن بزرگ که در محل پارک شهر با حضور گسترده شهروندان عزیز شادگانی برگزار شد، امام جمعه محترم شهرستان، اعضای محترم شورای اسلامی شهر شادگان، مسئول محترم حراست شهرداری، مسئولین محلی و کارکنان خدوم شهرداری نیز حضور داشتند.

وی ضمن تبریک میلاد با سعادت صاحب العصر و الزمان المهدی المنتظر (عج)، گفت: خرسندیم که فرصت برگزاری جشنی به فرخندگی این عید بزرگ فراهم آمد تا در خلال آن فضایی شاد و معنوی برای شهروندان فهیم شادگانی فراهم نماییم.

زاهدی افزود: تلاش ما این است علاوه بر اجرای پروژه های عمرانی و خدماتی برای شهروندان، زمینه ساز اجرای برنامه های فرهنگی و معنوی برای شهروندان باشیم تا از آن رهگذر، فضایی با نشاط به لحاظ معنوی برای همشهریان بوجود بیاید.

شهردار شادگان با اشاره به اینکه هدف از برگزاری چنین مراسم های شاد و مذهبی ایجاد روحیه نشاط و شادابی در بین شهروندان و مهمتر از همه انتقال پیام و فرهنگ اصیل مهدویت در جامعه بویژه برای نسل جوان است.

گفتنی است در این مراسم با شکوه با حضور هنرمندان مطرح و برجسته استانی و شهرستانی با آیتم های متنوع و دیدنی همراه با اجرای مسابقه و اهدای جوایز برگزار گردید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.