جنگ بزرگ انقلاب و میلاد حضرت امیر المومنین علی (ع) توسط شهرداری و شورای اسلامی شهر شادگان با حضور اعضای محترم شورای اسلامی شهر شادگان، مسئول حراست شهرداری، مسئولین محلی و با حضور پرشور مردم فهیم شادگان برگزار شد.

 

شهردار شادگان از اجرای جُنگ بزرگ شادی به مناسبت ایام الله دهه فجر و سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران و ولادت با سعادت حضرت علی (ع) خبر داد.

💠 به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر شادگان؛ مهندس زاهدی گفت: در این جشن بزرگ که در محل فرهنگسرای ملافاضل سکرانی با حضور گسترده شهروندان عزیز شادگانی برگزار شد، اعضای محترم شورای اسلامی شهر شادگان، مسئول محترم حراست شهرداری، مسئولین محلی و کارکنان خدوم شهرداری نیز حضور داشتند.

🔹 وی ضمن تبریک ایام الله دهه فجر و ولادت با سعادت امام علی (ع)، گفت: خرسندیم که فرصت برگزاری جشنی به فرخندگی ایام پرشکوه دهه فجر انقلاب اسلامی و ولادت امام علی (ع) فراهم آمد تا در خلال آن فضایی شاد و معنوی برای شهروندان فهیم شادگانی فراهم نماییم.

🔹 زاهدی افزود: تلاش ما این است علاوه بر اجرای پروژه های عمرانی و خدماتی برای شهروندان، زمینه ساز اجرای برنامه های فرهنگی و معنوی برای شهروندان باشیم تا از آن رهگذر، فضایی با نشاط به لحاظ معنوی برای همشهریان بوجود بیاید.

🔹 شهردار شادگان با اشاره به اینکه هدف از برگزاری چنین مراسم های ملی و مذهبی ایجاد روحیه نشاط و شادابی در بین شهروندان و مهمتر از همه انتقال ارزش های انقلابی به نسل جدید است.

🔹 گفتنی است در این مراسم با شکوه با حضور هنرمندان مطرح و برجسته با آیتم های متنوع و دیدنی همراه با اجرای مسابقه و اهدای جوایز برگزار گردید.

🔹استقبال مردمی از این مراسم به حدی بود که تمام فضای برگزاری جشن با حضور گسترده مردم حتی به صورت سرپایی همراه بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.